You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí pokračují ve vítězné sérii a jsou stále v čele první ligy

Bučovičtí pokračují ve vítězné sérii a jsou stále v čele první ligy

11.1. 2019
TJ SOKOL BUČOVICE : VK Lvi Praha b 3:1 (24,-23,19,16)

Po Novém roku jsme přivítali na domácí palubovce mladou rezervu extraligových Lvů Praha. Pražský tým neměl tentokráte tolik pendlujících posil i díky nabitému programu jejich A teamu.
My jsme nastoupili v kompletní sestavě i s několika doléčenými hráči (Přikryl , Tezzele).
Od úvodu se hrál velmi pěkný volejbal. Hosty držel v útoku levoruký univerzál Jiří Toman. Naše útoky zakončovali smečaři David Neubauer a Vladimír Katona. Ten oslaví v úterý 35 narozeniny a byl klíčovou postavou koncovky 1. setu, kdy zablokoval právě univerzála hostí. Koncovku druhé sady po esu ze servisu ovládli hosté. Třetí sadu za stavu 19:19 doservíroval právě domácí muž utkání Vladimír Katona.
Čtvrtý set byl již jasnou domácí záležitostí a podařilo se nám natáhnout sérii vítězných utkání na 9 .

Sestava: Fučík, Katona, Neubauer, Vašut, Mlčůch, Přikryl , Nezdařil, Tezzele, Dítě

12.1. 2019
TJ SOKOL BUČOVICE : Volleyball Nymburk 3:1 (22,-23,20,14)

V posledním utkání základní části na domácí palubovce jsme přivítali tým Numburka. Tomu jsme po porážce 3:1 u nich měli co vracet. Naše sestava oproti pátečnímu utkání doznala několika změn. Na liberu poprvé v sezóně nastoupil Radovan Dítě, na bloku nestárnoucí Marek Šimko.
První 2 sety se hrál vyrovnaný volejbal, kdy každý z týmů si uhrál 1 koncovku. Až od třetí sady se nám podařilo si pomoci servisem a k němu přidat i obranu. Od tohoto okamžiku jsme byli lepším týmem a šli si pro vítězství. 4. set byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu, několik pěkných bodových zisků na bloku či v útoku si připsal Pepa Mlčůch a mečbol proměnil mladý 17-ti letý univerzál Paták.

Náš vítězný pokřik "kdo nás zastaví" jsme si mohli vychutnat po 10. v řadě !!!!!

Dvě kola před koncem základní části tak máme 4 bodový náskok před největším favoritem z Beskyd.

Další zápasy sehrajeme v pátek (18 hod) na palubovce Tesly Brno a v sobotu v netradičním čase (13hod) ukončíme základní část v Beskydech.

Sestava: Mlčůch, Šimko, Neubauer, Katona, Vašut, Fučík, Dítě, Paták, Přikryl

Aktualizováno ( Pondělí, 14 Leden 2019 09:07 )