You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Z venkovního 2 zápasu vezeme 3 body

Z venkovního 2 zápasu vezeme 3 body

Email Tisk PDF

LVI PRAHA b : Tj Sokol BUČOVICE 1:3 (-24,-24,25,-19)

Na palubovce extraligového týmu Lvi Praha v Lužinách jsme se představili v pátečním podvečeru.

Domácí nastoupili s téměř všemi možnými pendlujícími hráči z A týmu  k zápasu jako velký favorit.

Již při rozcvičce byla znát jejich agresivita.

My jsme celkem dobře přihrávali a dařilo se nám pravidelně ztrátovat při servisech smečaře Svobody a Špuláka. V koncovce se několikrát podařilo zablokovat univerzála Tomana (vynikal zde Michal Přikryl) a útok domácích do autu ukončil první sadu.

Druhý set byl obdobou setu prvního. Nám se dařilo útočit po kůlech (spolehlivě hráli Vlado  Katona a Jakub Vašut ), domácí tlačili servisem i za cenu mnoha chyb. V koncovce udělal 2 chyby jejich smečař Svoboda a vedli jsme překvapivě 0:2.

Třetí set se nám nepodařilo domácí zamáčknout a zápas dohrát a po prohrané koncovce jsme lvi dostali zpět do zápasu.

Čtvrtá sada byla vyrovnaná do její poloviny , pak jsme odskočili a za stavu 18:16 šňůrou několika servisů nahravače Fučíka a dobrou obranou zápas nasměřovali do překvapivého vítězství.

V celém kole jsme tak byli jediný tým který dokázal zvítězit na hostující palubovce.

Po zápase náš kvalitní výkon ocenili někteří extraligový hráči (Adam Zajíček) či trenéři (Malán , Svoboda , Kočka).

Volleyball Nymburk : Tj Sokol BUČOVICE  3:1 (-17,20,15,15)

V sobotním zápase jsme nastoupili na palubovce posledního Nymburka s cílem bodovat. Domácí se chytli překvapivou páteční výhrou se St. Městem a v dobrém výkonu pokračovali i v sobotu.

Bohužel my kromě první setu jsme nedokázali navázat na kvalitní páteční výkon a od třetího setu neměli co nabídnout. Výsledkem byla zasloužená domácí výhra v poměru 3:1 a jejich přenechání poslední příčky celku EGE České Budějovice .

Z druhého historického výjezdu na venkovní hřiště vezeme 1 výhru a 3 body (o bod více než z předchozího zájezdu ) a už se těšíme na domácí derby s Teslou Brno, které odehrajeme v posunutém čase v 19 hodin!!!!!!!!! v pátek 9.11.

V sobotu 10.11. hostíme největšího favorita soutěže celek Black volley Beskydy v tradičním čase od 18 hodin

Sestava: Neubauer, Katona, Fučík, Přikryl, Mlčůch, Nezdařil, Vašut, Auer, Duda, Dítě, Paták, Šimko, Kaloč

Aktualizováno ( Pondělí, 05 Listopad 2018 09:52 )