You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Volejbalisté Bučovic vstoupili do první ligy hladkým vítezstvím 3:0

Volejbalisté Bučovic vstoupili do první ligy hladkým vítezstvím 3:0

alt

Tj Sokol BUČOVICE : TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0(19,11,21)

Rozhodčí Vitanov, Novák

Dlouho očekalvaná premiéra v 1 lize přišla tento pátek.

V domácím utkání jsme podruhé za sebou přivítali celek z Velkého Meziříčí .

O úvod se postarala taneční skupina N - JOJ a kromě starosty města (PhDr. Jiřího Horáka) i vzácná návštěva z Jihomoravského kraje (JUDr. Pejchalová), která spolu se starostou TJ Sokol Mgr. Hanákem předala dar k 70. narozeninám Josefa Čížka.

Po úvodním nástupu obou týmů se o první naše body postaral útokem Vlado Katona. Hosté krátce vedli, ovšem náš výkon se postupně zlepšoval. Hráli jsme velmi dobře na všech činnostech, taktický servis zaměstnával oba smečaře hostí (Jašu i Stanislava ), v obraně jsme se soustředili na uviverzála Kučeru.
V našich řadách útoky zakončoval rasantně univerzál Kuba Vašut a také smečař David Neubauer.
První set nám dal jistotu a hostům vzal vítr z plachet. Ve druhé sadě jsme pokračovali v naší kvalitní hře a soupeře nutili k chybám a změnám v sestavě. Za stavu 11:4 měli hosté vybrané oba time outy. My jsme vedli dokonce 18:7 a set exhibičně dohráli.
Třetí sada byla vyrovnaná do stavu 9:8. Kdy po chybě rozhodčích jsme uhráli míč po náhře libera v útočné zóně a útoku zalívkou ze země, ovšem nad páskou.
Po delší diskusi jsme však utekli na rozdíl 4-5 bodů a náskok si s přehledem udržovali.

Po 86 minutách jsme si do tabulky připsali první 3 body a pokřtili tím zbrusu nové , slušivé dresy od výrobce PZ Sport (děkujeme)!!!!!

Všem hráčům patří dík za předvedený kolektivní výkon a divákům za skvělou sportovní kulisu.

Sestava : Fučík, Katona, Neubauer, Vašut, Mlčůch, Přikryl, libero Bence

Trenér : Čížek

Další utkání sehrajeme na domácí palubovce ve středu 3.10. V 19 hodin s volejbalem Brno