You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" BUČOVICE po hladké výhře přepisují dějiny

BUČOVICE po hladké výhře přepisují dějiny

TJ Sokol BUČOVICE : TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0 ( 17,20,22)

Den D nastal v sobotu 21. 4. pro oba týmy v předposledním kole baráže o 1. ligu!!!! Vítězství za 3 body pro jakýkoli z týmů znamenalo postup. My jsme poprvé hráli před domácím publikem. Hala byla naplněná k prasknutí a stala se spolu s naším výkonem tou hlavní výhodou. Soupeř udělal ve své sestavě 2 změny oproti minulému utkání. My jsme nastoupili se stejnou sestavou. Hned úvod ukázal že hosté nejsou tak jistým týmem jako minulý týden. Na příjmu jsme zaměstnávali často jejich smečaře Jašu, také hlavní útočná opora týmu hostí Kučera neměl svůj den. My jsme velmi dobře přihrávali, na náhře tak Ivan Duda mohl kombinovat s univerzálem Michalem Přikrylem a také blokařem Pepou Mlčuchem. Výjimečné číslo 7 bloků za set nás nasměrovalo k zisku 1. sady.
Druhý set byl koncertem Petra Nezdařila na servisu a neschopností hostí otočit. Vedení 9:0 dalo směr celé sadě. Vedení 2:0 nás trošku ukolébalo a třetí set jsme pustili hosty do 1 bodového náskoku. Ten trval do stavu 7:7. Pak jsme se malinko odpoutali na rozdíl 2-3 bodů a zápas kontrolovali až do konce!!! S posledním hvizdem rozhodčích propukla v našich řadách obrovská euforie!!!!!
Poprvé v historii jsme si dokázali vybojovat postup do 1. ligy!!!!!!!
Všem hráčům, trénéru, partnerům patří dík za vzornou reprezentaci klubu , města a Tj Sokol BUČOVICE !!!