You are here: Home

3. kolo KP kadetů

Do sousedního Vyškova zamířili kadeti odehrát svá utkání 3. kola krajského přeboru. Hned 1. zápas nás čekalo derby s Vyškovem. Tentokrát vyznělo jednoznačně pro kluky z Vyškova, kterým se dařil servis - nepříjemná plachta před zadní lajnu. V každém setu jsme dostali minimálně 5 es. Prohra 0:2 (14,17). Po cca 2 hodinovém prostoru na vzpamatování nás čekaly 2 zápasy po sobě. Nejprve jsme nastoupili proti Šlapanicím. Herně jsme nebyli horší, bohužel pár vlastních chyb v nejnevhodnějších okamžicích nás připravilo o zisk minimálně setu. Ve 2. setu jsme vedli 12:9 - přišly 4 vlastní chyby, soupeř se "chytil", ve vyrovnané koncovce, kdy jsme opět do soupeře začali tlačit, tak po jejich tajmu přišel náš zkažený servis, pak jsme nesložili míč a bylo rozhodnuto. Prohra 0:2 (20,22). Tato prohra nás stála místo ve 3. skupině, kam herně patříme. Chuť jsme si spravili alespoň posledním zápasem, kdy jsme podzimní část zakončili vítězstvím 2:1 (-23,11,-13) proti Veselí, za které hrají junioři (dostali výjimku z kraje, neboť KP juniorů se nehraje). Chyběl stále zraněný Štěpán Bílek. Slušný výkon předvedli Bert Budík a Lukáš Kubíček.

Sestava: Ondra Janega (N), Kuba Tichý (Ú), Vilda Gottwald (B), Honza Zbytek (B), Lukáš Kubíček (S), Aleš Handrla (S), Bert Budík (S a libero), Matyáš Žert (libero).

Další kolo odehrajeme 21. 1. snad v domácím prostředí a v úplné sestavě.