You are here: Home ČLÁNKY ŽÁCI a KADETI 2. kolo KP žáci

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

2. kolo KP žáci

Email Tisk PDF

Dne 7. 11. 2015 žáci Bučovic nastoupili k druhému kolu KP žáků. Po vítězství ve skupině C, postoupili do skupiny B, kde měli za soupeře: Drásov A, TJ Lokomotiva Brno a SK Volejbal Brno B. Cílem bylo udržet se ve skupině B. Bohužel realita byla naprosto odlišná, vše prohráli a sestoupili do skupiny C. Žáci předvedli absolutně nejhorší výkon. V prvním zápase proti Drásovu (0:2 , sety: 13:25, 21:25) kazili servis, vlastními chybami darovali soupeři body, neútočili, čekali, co soupeř udělá s míčem. Ovšem druhý zápas ještě předčil první. S TJ Lokomotiva Brno prohráli 0:2 po setech 11:25, 13:25, kdy naprosto nepochopitelně v prvním setu prohrávali 0:17 !!! než začali vnímat, že zápas již začal. Zcela bez pohybu na kurtu, bez útoku a bez zájmu. Po důrazné výtce od trenéra i zúčastněných rodičů nastoupili k poslednímu zápasu ve skupině.  S SK Volejbal Brno B prohráli 0:2 (sety: 21:25, 20:25). Byť zde již byla vidět snaha a koncentrace, útok i zájem o hru, opět nezvládli vyvarovat se vlastních chyb v mezihře. Soupeři ve druhém setu darovali 7 bodů svými zkaženými podáními. Je to velká škoda, protože herně mají na to se držet v klidném středu skupiny B. Věřím, že 28. 11. ve Znojmě si napraví reputaci a předvedou výkon, který je opět posune do skupiny B. Za soupeře budou mít: VK Pegas Znojmo B, Drásov B a TJ Sokol Šlapanice.